اینجا لجمن است

ما هم به حج آمده ایم

۱- تشکر می کنم از همه ی بچه هایی که در مطلب قبلی نظر گذاشته بودند .

۲- قولی که به همه تون داده بودم را عملی کردم و روبروی ضریح امام رئوف از تک تک بچه های لجمن یاد کردم .  

۳- هنوز هم باورم نشده به پابوسی امام رضا علیه السلام آمده ام و ذکر لبهایم همین ابیات شده است : چون من گدای بی نشان / مشکل بود یاری چنان / سلطان کجا عیش نهان / با رند بازاری کند . 

۴- ما مثل داداش حسین نیستیم که توی هتل اینترنت پر سرعت داشته باشیم فلذا توی یه کافی نت خیابون شیرازی در حال نوشتن این مطالب هستم . 

۵- اگر خدا بخواهد یه سفرنامه ی ناچیز هم دارم آماده می کنم که انشاء الله به زودی فایل دانلودش را براتون می گذارم .  

۶- هنوز هم التماس دعا پذیرفته می شود . ؛یعنی که یعنی ! ؛

بیش از آنکه فکر می کردم رئوف است این آقا

بی مقدمه :

ساعت 10 شب یکشنبه با یکی از دوستهای مشهدیت صحبت کنی و بهش بگی حالا که داره می ره از کنار حرم رد بشه به آقا بگه که این بدبخت بیچاره (یعنی من) را هم دعوت کنند و دوشنبه ساعت 9 شب یک نفر بهت زنگ بزنه و بگه : آقا مشهد می رید اسمتون را رد کنم و تو هم مثل آدمهای گیج و منگ بلند پشت گوشی داد بزنی چرا نمی رم . هنوز هم که هنوز است باورم نمی شه چهارشنبه ساعت 18:45 دقیقه روز عید قریان عازم حرم امام رئوف هستم . بیش از آنکه فکر می کردم رئوف است این آقا . حالا تا اون موقع دو روز مونده . هرکس از دوستان حرفی با امام رضا داره تو قسمت نظرات بگه تا روبروی ضریح امام رئوف به اسم یادش بکنم . به قول داداش حسین یعنی که یعنی !

خبر فوری : خیانتی بر علیه دانشجویان پیرو خط امام

با نزدیک شدن سالروز تسخیر لانه ی جاسوسی به دست دانشجویان پیرو خط امام هر گروهی به نوبه ی خود دوست دارد خود را به آنها وصل نموده و یا به گونه ای از آنان دم بزند . در این میان موضع پایگاه خبری – تخریبی جماران قابل توجه است که نمی تواند خوی منافقانه خود را در برابر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و آرمانهای امام رضوان الله تعالی علیه پنهان دارد و این روزها سوتی هایی می دهد تا هر چه بیشتر خصلت دوگانه ی خود را نشان دهد .


این پایگاه خبری که البته توصیفش را در مطلب قبلی لجمن شنیده اید در مصاحبه ی خود با آقای نعیمی پور و خانم ابتکار به مناسبت تسخیر لانه ی جاسوسی آمریکا به نحوی وانمود می کند تا همه ی آنچه از آن روز شنیده ایم را به پای یاران دوم خردادی خود که این روزها در بنیاد ماران ! نشسته اند بنویسید و البته این توهین ها به اینجا ختم نمی شود و خیانت خود را بر علیه این دانشجویان وقتی روا می دارد که آقای نعیمی پور این دانشجویان را چون وابسته به هیچ جناح و یا حزبی نبودند با دانشجو نماهایی که در درون دانشگاه هستند و خود را از اهالی فتنه ی سبز می دانند مقایسه می کند .


او در این باره می گوید : تلاش این بود که به نوعی گفته بشود که این دانشجویان مسلمان و پیرو خط امام اند و برای خودشان دفتر و تشکل و یژه ای ندارند که بخواهند برای حزب خود کار کنند مثل دانشجویان سبز امروز که در دانشگاه ها هستند.


اینکه خانم ابتکار و آقای نعیمی پور تلویحاً پشیمانی از گذشته خود را ابراز می دارند جای تعجب نیست چرا که سابقه ی این افراد در دولت اصلاحات کاملاً درخشان ! است . اما تعجب از این پایگاه خبری – تخریبی است که نام جماران را با خود به یدک می کشد اما در این مصاحبه سئوالاتی را می پرسد تا این افراد و افرادی از این دست به راحتی هر اراجیفی را از دهانشان بیرون بریزند و به این راحتی اجازه تحریف تاریخ را به خودشان بدهند .

سایت جماران را چه کسی اداره می کند ؟

قبل التحریر :

این نوشته را چند صباح پیش به اهالی محترم این وبلاگ قول داده بودم و فقط منتظر فرصت مناسبی می گشتم . این فرصت قبل از سفر امام خامنه ای به قم حاصل شد و کار هم شد اما به سفارش بعضی از اساتید اهل فن خودم که احترام زیادی برایشان قائلم منتشر نکردم و منتظر ماندم تا سفر آقا به پایان برسد . و این شد که می بینید .


مردم قم دوباره آمدند ، علمای قم هم از همه زودتر آمده بودند و آیت الله وحید هم یکی از چندین مرجعی بود که درسش را بخاطر سفر آقا تعطیل کرده بود و به شاگردهایش گفته بود که بروند استقبال . لطفا کسی به فکر فتنه انگیزی نباشد . اصلا قم حکومتی ترین شهر علی است و هیچ جای خالی برای فتنه گران و منافقان نمی گذارد . مگر یادتان رفته تشییع جنازه و مراسم ختم شیخ حسینعلی را . قم کانون انقلاب اسلامی است ، ضد انقلابان در هرکجای دنیا هرکاری بکنند در قم نمی توانند . عجیب این چند روز دشمنان داخلی و خارجی به تکاپو افتادند و هریک به طریقی دل انقلابیون را آزدند تا با بازار شایعاتشان ملت را از امامشان جدا کنند و خواص را از رهبرشان که نشد که نشد . یکی شایعه پخش می کرد و دیگری مطالب کذب در سایتش منعکس می کرد و عده ی قلیلی هم که جرأت هیچ کاری را نداشتند اقدام به تحریف اخبار این سفر بی سابقه می کردند . شکر خدا مردم قم تا به حال گوش به حرف هیچ گروهی نداده اند و روز استقبال از امام زنده کردند یاد و خاطره استقبال مردم نیشابور از امام رضا علیه السلام را . ای ول دارند مردم قم که بی سابقه ترین استقبال صد ساله ی اخیر را در 27 مهرماه 89 رقم زدند . در این میان عده ی قلیلی هم هستند که دم از حکومت اسلامی می زنند ، ولی بیشتر با نمکدان شکسته حال می کنند . این ها همانهایی هستند که به نام محمد علی را صب و لعن می کردند . این ها هم باور دارند که الآن سیدعلی ، علی زمان است و نائب امام زمان . وقتی انتقاد هم که ازشان بکنی تازه در می یابی که این جماعت از انقلاب هم انقلابی تر شده اند از بس آلبوم عکسهایشان پر شده از عکس های ایشان با امام (ره) .


در این فضا که همه منتظر استقبال تاریخی مردم قم از امامشان بودند من سایتی می شناسم که به نام امام به امام توهین می کرد . این سایت متأسفانه خود را یادگار امام می داند و با نامگذاری جماران بر روی سایتش روح هر ضد انقلابی را شاد می کند . بله این همان سایت جماران است . جماران همان سایتی هست که درمطلب خواب خوش بعضی ها ! به شما قول معرفی اش را داده بودم . جماران همان خواب گذار اعظم است که به خوبی خواب خوش رئیس مصلحت تشخیص ها ! را تعبیر کرد .


جماران همان سایتی است که خود را به عنوان سایت خبری تحلیلی معرفی می کند ولی به نظرش هیچ کس در این مملکت مهم تر از نوه ی امام نیست که هنگام وفات امام نوجوانی بیش نبوده . جماران همان سایتی هست که با بهانه قراردادن شعارهای عده ی قلیلی ! در 14 خرداد امسال ، از برخی علما و مراجع برای نوه ی امام ، که او را  یادگار می خواند ،  بیعت گرفت . این همان سایتی است که در مقابل اخبار مربوط به رهبری یا سکوت می کند و یا خبرهای مشابهی را از امام یا خانواده دسته چندم ایشان منعکس می کند . جماران همان سایتی است که از خلوت ترین مکان راهپیمایی روز قدس اخبار تهیه می کند و به عنوان گزارش تصویری راهپیمایی روز قدس از آن یاد می کند . این همان جمارانی است که برای یک جمله ی احمدی نژاد که در آن تلویحاً گفته بود "مجلس دیگر در رأس امور نیست " 20 مطلب تحلیلی – تخریبی می گذارد . این جماران است که چهارمین ! جشنواره ! یاد و یادگار ! را برای سید حسن مصطفوی تبلیغ می کند .جماران سایتی است که هنوز مرجع تقلید بی بی سی را پس از گذشت چند ماه از بیانیه جامعه مدرسین ، آیت الله العظمی می خواند .  جماران همان سایتی است که از هر قدم برداشتن نعلین های سید حسن گزارش تصویری و خبر تهیه می کند ، الا حضور او در جمع کارگزاران نظام و دیدارش با رهبری . این همان سایتی است که هنوز هم در قالب مصاحبه هایش ، از دوران نخست وزیری سر دسته ی جنبش فتنه (همان کاندیدای شورشی پس از انتخابات ) طرفداری می کند . جماران همان سایتی هست که برای سید حسن 17 ساله در پایان جنگ ، سال 68 ، سابقه جبهه می تراشد . این جماران است که از طیف دانشگاه آزادیون و یاران بنیاد ماران !  به طرز تابلویی حمایت می کند .


بگذریم .


از همه ی مطالب که بگذریم از این نمی توان گذشت که در آستانه ی سفر امام خامنه ای به قم چنین لینکی را در صفحه ی اول سایت با بیان خاطراتی از شاگردان امام منعکس می کند و خود چنین برداشت می کند که : امام برای مرجعیت خود تبلیغ نمی کرد .


بشکند این دست که نمک نداشت و بیشتر درازتر نشد در روز 14 خرداد و نخورد به صورت بعضی دقل بازان و سیاست پیشگان که عکس هایشان با سران فتنه بیش از عکسشان با امام و پدر بزرگ گرامی شان شده است .  ولی امر مسلمین با بوسه ای که بر صورتش نواخت فهماند به او که هنوز خیلی بچه است . آقای یادگار و یاران جمارانی اش خواب دیده اند خیر باشد . امام امت دیگر جماران نمی نشیند . او اهل خراسان است و یاران خراسانی زیادی در قم دارد .  دیدید روز تولد امام رضا علیه السلام / قم / خیابان 19 دی / ساعت 8 صبح / سیل خروشان ملت مسلمان ، انقلابی ، غیرتمند ، شجاع ، نترس ، ولایت مدار ، آگاه عاشق و سینه چاک رهبری  را که با هر نفسشان سیلی محکمی به گوش استکبار جهانی و عمالشان زدند . اما هنوز این سئوال بی جواب ماند که  آیا واقعاً هیچ کس نیست جلوی این بی بندوباری های این جماعت از خود راضی را بگیرد ؟


بعد التحریر:

همه ی چند عنوانی که بالا درباره ای این سایت ذکر شد مستند می باشد و اگر کسی بعد از مراجعه به این سایت این مطالب را نیافت اطلاع دهد تا استناداتش را از همین سایت برایش ارسال کنم .

چه زیبا می درخشد ماه در قم

فردا روزی امام خمینی در قم این سخنرانی را ایراد کردند (4 آبان 43 برای کاپیتولاسیون)

انا لله و انا الیه راجعون ایران دیگرعید ندارد، عید ایران را عزا کردند...و چراغانى کردند، عزا کردند و دسته جمعى رقصیدند...استقلال ما را فروختند، باز هم چراغانى کردند، پایکوبى کردند. اگر من به جاى اینها بودم این چراغانى‏ها را منع مى‏کردم. مى‏گفتم بیرق سیاه بالاى بازارها و...خانه‏ها بزنند، چادر سیاه بالا ببرند!

***

و آه از نهاد ها خارج شد و آن آب زلال زمزم دل روان گشت و اشک ها ریخت و صدای ناله ها بلند شد . این اشک چشم ها از همان روز اول جاری شده و امروز هم ادامه دارد . نوجوان 17 ساله ای دیروز بعد از دیدار بسیجیان با امام خامنه ای از من می پرسد که چرا وقتی آدم امام خامنه ای را می بیند گریه می کند . چه بگویی به این دل مشتاق که تاریخ تولدش اصلا چهار سال بعد از رحلت امام است . این اشک چشم ها همان اشک هایی است که از همان روز 4 آبان شروع شده و هنوز ادامه دارد . در 12 بهمن 57 بود و 10 روز بعدش . شب الی بیت المقدس بود و کربلای 5 . روز قطعنامه بود و 14 خرداد 68 . شب 23 تیر 78 بود و 22 خرداد 88 . 9 دی بود و در خیابان 19 دی هم بود  . چه بگویی به دل مشتاقی که برای دیدار امامش 9999 صلوات به اندازه ی شماره های صلوات شمار مادرش نیت کرده است  و خود تنها 15 سال دارد . این روز ها معدود افرادی را می توانی در قم پیدا کنی که حضرت ماه را از نزدیک ندیده باشند . هر کس به هر طریقی شده خود را به امامش می رساند و به دیگری پز می دهد که من امام را از فاصله ی 20 متری دیده ام و تو از فاصله ی 22 متری و زیانکار می داند خود را کسی که هنوز نتوانسته ماه را در قم زیارت کند که چه زیبا می درخشد این ماه بنی انقلاب این روزها در شهر علم و اجتهاد . دیشب داداش حسین چه خوب می گفت که : این اشک چشم هاست که تا امروز این انقلاب را حفظ کرده است . و واقعا هم همینطور است . حالا سران فتنه و اسپانسرهای غربی شان هرچه می خواهند بیانیه بدهند و آهنگ ساسی مانکن گوش کنند و عواملشان را تحریک به حرکت های خیابانی کنند برای براندازی نظام . تا ما این چشم ها و این اشک ها را داریم باکی از هیچ یزید صفت میمون بازی نداریم که تاریخ نشان داده است که همیشه خون بر شمشیر پیروز است و ما این را به چشم خود دیده ایم . و شما هم غلبه ی بسیجیان خامنه ای بر سربازان معاویه را در همین خیابان ها تجربه کرده اید . اسب تراوای شما به نتیجه نرسید چه رسد به الاغ سواری دولا دولایتان .