اینجا لجمن است

مذاکره بر سر نیزه رفته است

چندی پیش در خبرها داشتیم که هیلاری کلینتون ، وزیر امور خارجه ایالات متحده آمریکا ، در جمع عده ای صهیونیست از آمادگی مذاکره با ایران سخن گفته است .این نهایت عجز و ناتوانی دولتمردان آمریکا در مقابل عزم و اراده ی ملت ایران را نشان می دهد و از سویی آزمون بزرگ برای ملت و مسئولین ایران است که در این روزهای منتهی به انتخابات سال 92 حساب شان را با این جنایتکاران و ایادی داخلی شان روشن و صاف نمایند .

این اتفاق پس از تحریم های فراوانی که علیه ملت ایران روا داشته اند بیش از پیش ناتوانی آنها را در برخورد های رو در رو با ملت ایران نشان می دهد .

و البته این اتفاق ما را دوباره به یاد مالک اشتر و شمشیرش روی حلق معاویه انداخت که همینطور هم هست .


باتدابیر حکیمانه ی امام خامنه ای ما الآن به سردر خیمه ی معاویه و استکبار جهانی رسیده ایم و به اندازه ی آبشخور یک اسب فرصت می خواهیم تا کار را تمام کنیم اما در جبهه ی دیپلماسی و در این سوی میدان کلینتون مذاکره را بر سر نیزه می کند تا به ملت ما بگوید ما با شما جنگ نداریم ، ما به مذاکره پناه آورده ایم .


هیهات که این بار پشت علی را خالی نخواهیم کرد و هرچه سیدعلی بگوید همان کار را می کنیم . این که مذاکره است این بار ما قصد کرده ایم حتی اگر قرآن بر سر نیزه کردند به فرمان علی و با لبیک یا حیدر قرآن ها را نشانه رویم و اجازه ندهیم عمروعاص های زمان انحرافی را در این مسیر نورانی ایجاد نمایند و کار را به کربلا بکشانند .

پس هرچه می خواهید بر سر نیزه کنید . خواه مذاکره باشد ، خواه قرآن اینک ماییم و آن نیزه های فرو افتاده شما ... تا حکمیت بر علی غالب نکنند و مظلومیت علی را دوباره شاهد نباشیم .