X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

اینجا لجمن است

سایت جماران را چه کسی اداره می کند ؟

قبل التحریر :

این نوشته را چند صباح پیش به اهالی محترم این وبلاگ قول داده بودم و فقط منتظر فرصت مناسبی می گشتم . این فرصت قبل از سفر امام خامنه ای به قم حاصل شد و کار هم شد اما به سفارش بعضی از اساتید اهل فن خودم که احترام زیادی برایشان قائلم منتشر نکردم و منتظر ماندم تا سفر آقا به پایان برسد . و این شد که می بینید .


مردم قم دوباره آمدند ، علمای قم هم از همه زودتر آمده بودند و آیت الله وحید هم یکی از چندین مرجعی بود که درسش را بخاطر سفر آقا تعطیل کرده بود و به شاگردهایش گفته بود که بروند استقبال . لطفا کسی به فکر فتنه انگیزی نباشد . اصلا قم حکومتی ترین شهر علی است و هیچ جای خالی برای فتنه گران و منافقان نمی گذارد . مگر یادتان رفته تشییع جنازه و مراسم ختم شیخ حسینعلی را . قم کانون انقلاب اسلامی است ، ضد انقلابان در هرکجای دنیا هرکاری بکنند در قم نمی توانند . عجیب این چند روز دشمنان داخلی و خارجی به تکاپو افتادند و هریک به طریقی دل انقلابیون را آزدند تا با بازار شایعاتشان ملت را از امامشان جدا کنند و خواص را از رهبرشان که نشد که نشد . یکی شایعه پخش می کرد و دیگری مطالب کذب در سایتش منعکس می کرد و عده ی قلیلی هم که جرأت هیچ کاری را نداشتند اقدام به تحریف اخبار این سفر بی سابقه می کردند . شکر خدا مردم قم تا به حال گوش به حرف هیچ گروهی نداده اند و روز استقبال از امام زنده کردند یاد و خاطره استقبال مردم نیشابور از امام رضا علیه السلام را . ای ول دارند مردم قم که بی سابقه ترین استقبال صد ساله ی اخیر را در 27 مهرماه 89 رقم زدند . در این میان عده ی قلیلی هم هستند که دم از حکومت اسلامی می زنند ، ولی بیشتر با نمکدان شکسته حال می کنند . این ها همانهایی هستند که به نام محمد علی را صب و لعن می کردند . این ها هم باور دارند که الآن سیدعلی ، علی زمان است و نائب امام زمان . وقتی انتقاد هم که ازشان بکنی تازه در می یابی که این جماعت از انقلاب هم انقلابی تر شده اند از بس آلبوم عکسهایشان پر شده از عکس های ایشان با امام (ره) .


در این فضا که همه منتظر استقبال تاریخی مردم قم از امامشان بودند من سایتی می شناسم که به نام امام به امام توهین می کرد . این سایت متأسفانه خود را یادگار امام می داند و با نامگذاری جماران بر روی سایتش روح هر ضد انقلابی را شاد می کند . بله این همان سایت جماران است . جماران همان سایتی هست که درمطلب خواب خوش بعضی ها ! به شما قول معرفی اش را داده بودم . جماران همان خواب گذار اعظم است که به خوبی خواب خوش رئیس مصلحت تشخیص ها ! را تعبیر کرد .


جماران همان سایتی است که خود را به عنوان سایت خبری تحلیلی معرفی می کند ولی به نظرش هیچ کس در این مملکت مهم تر از نوه ی امام نیست که هنگام وفات امام نوجوانی بیش نبوده . جماران همان سایتی هست که با بهانه قراردادن شعارهای عده ی قلیلی ! در 14 خرداد امسال ، از برخی علما و مراجع برای نوه ی امام ، که او را  یادگار می خواند ،  بیعت گرفت . این همان سایتی است که در مقابل اخبار مربوط به رهبری یا سکوت می کند و یا خبرهای مشابهی را از امام یا خانواده دسته چندم ایشان منعکس می کند . جماران همان سایتی است که از خلوت ترین مکان راهپیمایی روز قدس اخبار تهیه می کند و به عنوان گزارش تصویری راهپیمایی روز قدس از آن یاد می کند . این همان جمارانی است که برای یک جمله ی احمدی نژاد که در آن تلویحاً گفته بود "مجلس دیگر در رأس امور نیست " 20 مطلب تحلیلی – تخریبی می گذارد . این جماران است که چهارمین ! جشنواره ! یاد و یادگار ! را برای سید حسن مصطفوی تبلیغ می کند .جماران سایتی است که هنوز مرجع تقلید بی بی سی را پس از گذشت چند ماه از بیانیه جامعه مدرسین ، آیت الله العظمی می خواند .  جماران همان سایتی است که از هر قدم برداشتن نعلین های سید حسن گزارش تصویری و خبر تهیه می کند ، الا حضور او در جمع کارگزاران نظام و دیدارش با رهبری . این همان سایتی است که هنوز هم در قالب مصاحبه هایش ، از دوران نخست وزیری سر دسته ی جنبش فتنه (همان کاندیدای شورشی پس از انتخابات ) طرفداری می کند . جماران همان سایتی هست که برای سید حسن 17 ساله در پایان جنگ ، سال 68 ، سابقه جبهه می تراشد . این جماران است که از طیف دانشگاه آزادیون و یاران بنیاد ماران !  به طرز تابلویی حمایت می کند .


بگذریم .


از همه ی مطالب که بگذریم از این نمی توان گذشت که در آستانه ی سفر امام خامنه ای به قم چنین لینکی را در صفحه ی اول سایت با بیان خاطراتی از شاگردان امام منعکس می کند و خود چنین برداشت می کند که : امام برای مرجعیت خود تبلیغ نمی کرد .


بشکند این دست که نمک نداشت و بیشتر درازتر نشد در روز 14 خرداد و نخورد به صورت بعضی دقل بازان و سیاست پیشگان که عکس هایشان با سران فتنه بیش از عکسشان با امام و پدر بزرگ گرامی شان شده است .  ولی امر مسلمین با بوسه ای که بر صورتش نواخت فهماند به او که هنوز خیلی بچه است . آقای یادگار و یاران جمارانی اش خواب دیده اند خیر باشد . امام امت دیگر جماران نمی نشیند . او اهل خراسان است و یاران خراسانی زیادی در قم دارد .  دیدید روز تولد امام رضا علیه السلام / قم / خیابان 19 دی / ساعت 8 صبح / سیل خروشان ملت مسلمان ، انقلابی ، غیرتمند ، شجاع ، نترس ، ولایت مدار ، آگاه عاشق و سینه چاک رهبری  را که با هر نفسشان سیلی محکمی به گوش استکبار جهانی و عمالشان زدند . اما هنوز این سئوال بی جواب ماند که  آیا واقعاً هیچ کس نیست جلوی این بی بندوباری های این جماعت از خود راضی را بگیرد ؟


بعد التحریر:

همه ی چند عنوانی که بالا درباره ای این سایت ذکر شد مستند می باشد و اگر کسی بعد از مراجعه به این سایت این مطالب را نیافت اطلاع دهد تا استناداتش را از همین سایت برایش ارسال کنم .