اینجا لجمن است

ماهیت اختاپوس پیشگو !

قبل از جام جهانی 2010 همه صاحبنظران از مباحثی مانند جنگ و جام جهانی صحبت های زیادی به میان می آوردند و پیش بینی می کردند که در این جام نیز شاید جنگ دیگری در دنیا اتفاق بیافتد .


اما به ظاهر هیچ جنگی در دنیا اتفاق نیفتاد . امروز که این مطلب را می نویسم مصادف است با یکشنبه 20-4-89 روز بازی فینال جام جهانی بین دو تیم اسپانیا و هلند.


اما مطلبی که ذهن جهانیان را به خود مشغول کرده است ، پیشگویی های یک اختاپوس عجیب و غریب است که تا بحال 100 درصد بازیهایی که پیشگویی کرده درست از آب درآمده است .


اگر نیم نگاهی به عالم سیاست بیاندازیم در خواهیم یافت که این اختاپوس ساخته ی ذهن خلاق صهیونیست جهانی است . این اختاپوس تا قبل از بازی آلمان – آرژانتین طرفداران زیادی نداشت ، تا لحظه ای که برد تیم آلمان را پیش بینی کرد و در کمال ناباوری جهانیان ، که اکثراً برد آرژانتین را پیش بینی می کردند ، آلمان بازی را برد و اختاپوس قهرمان این بازی شد .


اگر به صورت کلی بازیهای سیاسی را از فوتبال کنار بگذاریم ، نمی توانیم از اثرات روانی این پیشگو بر تیم ها بگذریم . واقعیت این است که قهرمان اصلی جام جهانی همین پیشگوی صهیونیستی است که به این شکل می تواند بر روان یک تیم فوتبال اثر گذار باشد .


اما سئوال اینجاست که چه لزومی دارد که صهیونیست جهانی که بیشتررسانه های دنیا را دراختیار دارد برای این اختاپوس سرمایه گذاری کند .


برای جواب این پرسش باید به پیشینه پیشگویی در دین یهود بپردازیم . همه می دانیم که بهترین پیشگوهای دنیا در بین یهودیان و البته فرقه ی کابالای آنها (تصوف یهود) است . بر اساس بسیاری از متون قدیمی کابالاها جزو اولین پیشگوهای دنیا بوده اند . آنها برای مبارزه با موعود آخرالزمان ابتدا می بایست فرهنگ پیشگویی خود را در بین مردم دنیا جا می انداختند . اگر نگاهی به حمله آمریکا به عراق بیاندازیم می بینیم که  این جنگ یکی از پیشگوییهای پیشگوی معروف نوستر آداموس نیز بوده است . آنجا که از فردی به نام Mabas  نام می برد که برگردان کامل آن Sadam می شود .


صهیونیست جهانی با ساخت فیلم های مختلف سعی بر این دارد تا صحیح بودن پیشگویی ها را به رخ مردم دنیا بکشد . شما اگر به فیلم 2012 نگاهی بیاندازید کامل در می یابید که اساس این فیلم بر پایه ی یک پیشگویی خرافی است که نابودی جهان را در دسامبر 2012 پیشگویی می کند .


شما فیلم های کارتونی این چند سال اخیر را به این فیلم ها و پیشگویی های نوستر آداموس اضافه کنید . فیلم کارتونی که جمعه گذشته (18-4-89) از شبکه دوم سیما پخش شد را ملاحظه بفرمایید . کارتون گربه بیلی که در آن فیلم ، یک قناری کوچک مرگ یکی از گربه ها را پیشگویی می کند و اذعان می دارد که من فقط اتفاقات بد را پیشگویی می کنم . او پیشگویی کرده است که در ساعت 12 آن روز قرار است یکی از گربه ها از بین برود . همه حیوانات برای اینکه این پیشگویی به وقوع نپیوندد تصمیم می گیرند صورت مسأله را پاک کنند و بایک خرد جمعی به این نتیجه می رسند که همه ی ساعت های شهر را ازکار بیاندازند تا مرگ یک گربه اتفاق نیفتد .


القائات بد این فیلم در همین جا به نمایش گذاشته شده است . این نتیجه که پیشگویی گفته شده حتماً به وقوع خواهد پیوست و تنها راهش این است که ساعت ها را از کار بیاندازند بدترین القاء این کارتون است . در اینجا این سئوال پیش می آید : حال اگر در عالم حقیقی (و نه در کارتون) اگر یک پیشگویی خبر از نابودی عالم در دسامبر 2012 بدهد  و ما نتوانیم جلوی پیشروی ساعت ها را بگیریم تکلیف چیست ؟

بگذریم !


حال به نظر شما بهترین وسیله برای تلقین واقعی بودن پیشگویی ها در دنیا چیزی غیر از جام جهانی فوتبال می تواند باشد ؟ جام جهانی که همه کارشناسان معتقدند این روزها 90 درصد فوتبالیست ها در زمین برای سیاست مداران خود بازی می کنند و هر چهار سال یکبار با بازیهای جام جهانی یک جنگ جهانی هم در دنیا به وقوع می پیوندد .


اما بازیهای امسال با جام جهانی های دیگر بسیار فرق دارد . اولاً اتفاقات عجیب و غریب زیادی در این جام رخ می دهد ، ثانیاً قهرمان این جام هم با قهرمانان هر سال جام جهانی فرق دارد .


درست است که نباید درباره ی بازی انجام نشده قضاوت کرد اما بد نیست ما هم یک پیشگویی هم داشته باشیم . امسال قهرمان جام جهانی صهیونیست جهانی است نه اسپانیا و نه هلند .


و نایب قهرمان هم همان اختاپوس یهودی است که اگر امشب پیشگویی دیگری انجام دهد و بیان بدارد که فردا صبح ساعت 9:30 عالم نابود خواهد شد ، بیش از 70 درصد مردم دنیا امشب به کره ی ماه سفر خواهند کرد .!


به نظر بنده ارزش دارد صهیونیست جهانی برای القاء تفکرات صهیونی خود هر سال یک جام جهانی با هزینه های گزاف راه بیاندازد . شما چه فکر می کنید ؟

بسم الله الرحمن الرحیم

ما از دوکوهه آمدیم اینجا غریبیم

حتی ز بوی فاطمه هم بی نصیبیم


ای دشمن حق ما دلیر و حق پرستیم

برگرد تا سربند یازهرا نبستیم


اگر سابقه ما را می خواهید از اینجا ببینید : www.atm1.blogfa.com  ما جزو اخراجی های بلاگفاییم .