اینجا لجمن است

بهار نمی آید

لازم نیست با سیر و سماغ و سمنو و سبزه گولمان بزنید ، ما بهتر از همه می دانیم که تا "بهار" نیاید بهار نمی آید . به امید آمدنش . سال 90 مبارک .

بشر بودن است جرم ما

 به مناسبت 26 اسفند ، نشست حقوق بشر در ژنو توسط آمریکا :

جوخه ها را می زنیم ، یک به یک و امروز روز همان است که امام فرمود : شیطان بزرگ . آری آمریکا جنایتکاری که از زمان پیدایش اش در تاریخ و درجغرافیای کره ی زمین بیش از همه جنگ راه انداخته و جنایت کرده و انسان کشته همان شیطان بزرگ است . آمریکا ، همان که ما از وقتی یادمان می آید سایه ی ننگین اش بر سر ملت های مظلوم عالم بوده و از هیچ جنایتی در این راه دریغ نکرده . هیروشیما و ناکازاکی که امروز کشورشان زیر آب ها و زلزله ها گیر کرده است تنها یکی از جنایت هایی است که او مرتکب شده و شما به این جنایت شیمیایی که هنوز هم جان انسان ها را به خطر می اندازد ، ویتنام ، افغانستان ، عراق ، پاکستان و کشور خودمان را اضافه کنید . هر چه بیشتر عمیق می شویم در تاریخ معاصر ، بیشتر پی به جنایت های این شیاد و آدم کش می بریم . حال شما تصور کنید این شیطان بزرگ که پدر شیاطین انسی عالم است ، قرار است نشست حقوق بشر برگزار نماید . او احتمالاً قرار است در ژنو همه ی بشریت را محاکمه کند که چرا زنده اند و چرا تا الآن نفس کشیده اند در جاییکه آمریکا نفس کش می طلبیده است . تعریفی که آنها از بشریت دارند ، یک بشر دوپای تحت سلطه ی خودشان است که گوش به فرمان آمریکا باشند و در این دهکده ی جهانی دست از پا خطا نکنند . ولی برای ما ، که به قول سید شهیدان اهل قلم ، شهروند خوبی برای این دهکده نیستیم حق زندگی قائل نیست و به هر ترتیبی باید از بین ببرد ما را . یک روز با حمله ی نظامی ، روز دیگر با تحریم های اقتصادی ، روز بعد با تهاجمات فرهنگی ، روز دیگر با انقلاب مخملی و یک روز هم با نشست حقوق بشر در ژنو . که این آخری از همه ی آنها برای ما سخت تر است که در آن حکم اعدام ما را صادر می کند به جرم اینکه ما بشریم !!! این نشست نه در ژنو و نه از سوی آمریکا که باید از سوی مردم مسلمان لیبی در میدان " لولو" ی بحرین برگزار شود که امروز 25 اسفند و یک روز قبل از نشست حقوق بشر در ژنو ، تانک های سعودی آن میدان را محاصره کرده اند و مطمئن هستم که نشست فردا نه تنها کاری به آن محاصره ندارد که قرار است فرمان شلیک تانک ها را برای اوباش سعودی صادر کند فقط به جرم اینکه بحرینی ها بشرند و روز بعد هم مردم بی پناه شهر "زاویه" لیبی به خاک و خون کشیده شوند ، به همان جرمی که گفتیم . گیرم که ما دهکده شما را قبول داریم حال که این دهکده ی شماست و شما خسروان صلاح مملکت خویش را می دانید ولی جمله ای که از آقای آوینی در بالا گفتم را جدی بگیرید که ما شهروند خوبی برای این دهکده نیستیم وروزی هم خواهد آمد که در میدان "التحریر" این دهکده جمع شویم و آن کنیم با شما که می دانید و این شب ظلمانی که برای ما فراهم کردید را روز کنیم . آیا صبح نزدیک نیست ؟ ألَیسَ الصُّبحَ بِقَریب ؟

ما همگی متبرک به فحشیم

سلام عزیز دلم ؛ 

لازم نبود مستقیم بفرمایی . بسیجیان مخلصت در لفافه سخن گفتن های شما را به گوش جان می شنوند و می گیرند و عمل می کنند . آقا جان ، عزیز دلم شما امر بفرمایی ما اجرا می کنیم . امروز فرمودی هیچکس نباید به کس دیگری فحاشی کند ، و ما فهمیدیم که روی سخن تان با ماست ، به یاد دستور امیرالمومنین به مالک اشتر در کنار خیمه ی معاویه افتادیم که فرمود : مالک اگر می خواهی علی را زنده ببینی معاویه را نکش و برگرد . آقا جان چشم امروز می فرمایید فحاشی نکنیم چشم ما نمی کنیم آنقدر ولایت پذیر هستیم که اگر فردا بفرمایی دست سران فتنه را ببوسید همین کار را خواهیم کرد مطمئن باش . تو از طرف ما خیالت راحت باشد و به میمنت آنکه نام وبلاگ را بر زبان زیبایتان جاری کردید می نویسم که آقا جان ما در این فضای مجازی آنقدرها هم که می گویند مجازی نیستیم و وجودمان با حقیقت ولایت شما آمیخته است . آقا جان ما هر مطلبی که می نویسیم باید متبرک به چند فحاشی از سوی دشمنان اسلام و انقلاب باشد وگرنه به دلمان نمی نشیند . روزگاری است که با این فحاشی ها زنده ایم و هر مطلبمان که فحشی نداشته باشد مثل این می ماند که وظیفه مان را انجام نداده ایم و کامل دفاع نکرده ایم از ولایت . درباره ی نشست امروزتان هم با خبرگان و اولین جلسه ریاست آیت الله مهدوی کنی باید عرض کنم که : اماما ما اخلاق پیروزی را نگهداشته ایم ای کاش بعضی ها اخلاق شکست را نگهدارند . همین .

امضاء           

فدایی شما        

یکی از ستاره هایتان   

پژوی فکستنی محمود

دو میلیارد و پانصد میلیون تومان به فروش رسید پژو 504 فکستنی احمدی نژاد . محمود این پول را برای خودش نمی خواست که نگران دلال ها و واسطه ها باشد . او الگوی ایرانیان است و خوش به حال ما که همچین کسی رئیس مان است و خوش به حال امام ما که اینچنین سربازی دارد . احسنت باید گفت به این پولدار اهوازی که این خودرو را خرید و برای تصمیمی هم که گرفته باید او را ستایش کرد که نمی خواهد این ماشین را از اهواز خارج کند و می خواهد آن را در موزه ای نگهداری کند . این یعنی نه تنها ادب مرد به ز دولت اوست بلکه همت مرد هم به ز ادب اوست . یک لحظه تصور کنید به جای خودروی احمدی نژاد می خواستند لباس خاتمی را بفروشند ، با همه ی احترامی که...

ادامه مطلب

مدح محمود می گویم

او تفسیر کرد برای ما همه ی آیات خدا را در یک کلمه . کلمه ای به نام اخلاص . محمود با این کارهایی که می کند کلاس درس اخلاص برای ما گذاشته و همچنین ثابت می کند که می شود در هیچ حوزه ی علمیه ای درس نخوانده باشی ولی کاری بکنی که حتی حوزویان هم از خدا شناسی ات حیران بمانند . و واقعاً محمود ذخیره ی خدا بود برای خامنه ای همچنان که خامنه ای برای امام . و گرنه بمبی که در ضبط صوت مسجد ابوذر تهران جاسازی شده بود به راحتی ...

ادامه مطلب