X
تبلیغات
زولا

اینجا لجمن است

خبر فوری : خیانتی بر علیه دانشجویان پیرو خط امام

با نزدیک شدن سالروز تسخیر لانه ی جاسوسی به دست دانشجویان پیرو خط امام هر گروهی به نوبه ی خود دوست دارد خود را به آنها وصل نموده و یا به گونه ای از آنان دم بزند . در این میان موضع پایگاه خبری – تخریبی جماران قابل توجه است که نمی تواند خوی منافقانه خود را در برابر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و آرمانهای امام رضوان الله تعالی علیه پنهان دارد و این روزها سوتی هایی می دهد تا هر چه بیشتر خصلت دوگانه ی خود را نشان دهد .


این پایگاه خبری که البته توصیفش را در مطلب قبلی لجمن شنیده اید در مصاحبه ی خود با آقای نعیمی پور و خانم ابتکار به مناسبت تسخیر لانه ی جاسوسی آمریکا به نحوی وانمود می کند تا همه ی آنچه از آن روز شنیده ایم را به پای یاران دوم خردادی خود که این روزها در بنیاد ماران ! نشسته اند بنویسید و البته این توهین ها به اینجا ختم نمی شود و خیانت خود را بر علیه این دانشجویان وقتی روا می دارد که آقای نعیمی پور این دانشجویان را چون وابسته به هیچ جناح و یا حزبی نبودند با دانشجو نماهایی که در درون دانشگاه هستند و خود را از اهالی فتنه ی سبز می دانند مقایسه می کند .


او در این باره می گوید : تلاش این بود که به نوعی گفته بشود که این دانشجویان مسلمان و پیرو خط امام اند و برای خودشان دفتر و تشکل و یژه ای ندارند که بخواهند برای حزب خود کار کنند مثل دانشجویان سبز امروز که در دانشگاه ها هستند.


اینکه خانم ابتکار و آقای نعیمی پور تلویحاً پشیمانی از گذشته خود را ابراز می دارند جای تعجب نیست چرا که سابقه ی این افراد در دولت اصلاحات کاملاً درخشان ! است . اما تعجب از این پایگاه خبری – تخریبی است که نام جماران را با خود به یدک می کشد اما در این مصاحبه سئوالاتی را می پرسد تا این افراد و افرادی از این دست به راحتی هر اراجیفی را از دهانشان بیرون بریزند و به این راحتی اجازه تحریف تاریخ را به خودشان بدهند .