X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

اینجا لجمن است

چند کلام بی پرده با عزت الله ضرغامی

آقای ضرغامی ، همسایه ی کناری ما که در خانه شان ماهواره دارند ، صبح اربعین حلیم پخته بودند ! این جمله را برای دل خودم گفتم و علامت تعجب اش را از طرف شما گذاشتم .

برادر عزیز ، عزت الله جان ! ما اگر بخواهیم از صداوسیمای جمهوری  اسلامی ، صدای انقلاب اسلامی را بشنویم چه باید بکنیم ؟ شما تا کی می خواهید دل عده ی قلیلی را که اصلاً دلشان با انقلاب و اسلام نیست و دست شان در دست اسرائیل و آمریکا هست را به دست بیاورید ؟ یک بار هم که شده به جمعیت واقعی انقلاب که در 22 بهمن و روز قدس و عاشورا و تاسوعا و  9 دی شاهدش بوده و هستیم نگاه کنید و خواسته ی آنها را برآورده سازید . ما که دستمان به انگلیس و آمریکا نمی رسد !

اصلاً ما را بی خیال . شما بیا و دل مراجع تقلید عزیز و مظلوم ما را به دست بیاور که شش روز هفته احکام اسلام ناب را در منبر فریاد می زنند و حلال و حرام خدا را می شمارند ، و شما آخر هفته با آن صدای زیبای تان فریاد می زنید : "فیتیله ، جمعه تعطیله" ! پس بزن تا ما و بچه هایمان تا نفس داریم با هم برقصیم . با آهنگ های شاد صدا و سیما . جمعه ها احکام خدا هم تعطیله ؟! نیست به خدا .

حالا مراجع را هم بی خیال . شما بیا دل آن مادری را به دست بیاور که هر روز صبح به عکس روی دیوار فرزند شهیدش سلام می دهد و شب که می شود و قرار است چند ساعتی روبروی رسانه ی شما بنشیند و آرامش بگیرد ، مجبور است سکانس های حمام مردانه را ببیند و شکم گنده و پر از مو و کثیف فلان بازیگر مرد شما را . اف بر این غیرت دینی شما و همچنین ما که این کج دهنی ها را تحمل می کنیم .

جناب ضرغامی حجاب فقط مخصوص زنان نیست . مرد هم باید در مقابل نامحرم حجاب خود را حفظ نماید . شما بهتر است مروری بر رساله ی مرجع تقلید خودتان داشته باشید . من به فلان رسانه ی سکس و پرنو و ... آن طرف آب کار ندارم . من از رسانه ی انقلاب اسلامی انتقاد می کنم که اساسنامه اش را خون سیصد هزار شهید امضای سرخ کرده اند ولی هنوز دوربین شما بر نیم تنه ی پایین افراد و بازیگران زن و مردش زوم می کند و آن رسانه ای که امام فرمود باید دانشگاه انسان سازی باشد شده است زایشگاه انسان سوزی ! شما چه می دانید که در دل نوجوان 14 ، 15 ساله این وطن چه می گذرد ؟!

آقا عزت الله ، برای یک بار هم که شده بیا و دل مومنینی را به دست بیاور که حتی تا به حال یک سریال سانسور شده ی خارجی را هم ندیده اند . اما خانواده اش مجبورند مسیر خداشناسی را با "کلید اسرار" آمیز رسانه ی شما بشناسند که در آن سیاستگذاران ترک ، اسلام آمریکایی تبلیغ می کنند و دل در گرو اتحادیه ی اروپا دارند . به نظرم خطر آن سریالی که کلید هیچ اسرار الهی نیست کم از سپر موشکی ناتوی مستقر در ترکیه نباشد برای انقلاب ما که این سپر جسم ما را نشانه رفته است و دیگری روح مان را .

جناب ضرغامی بیا و یک بار هم برای دل مردان باغیرت هم که شده سکانس های سیلی زدن زن به صورت مرد را حذف کن که چند صباحی است دغدغه رهبرمان حفظ بنیان خانواده ها شده است .

اصلاً حذف هم نکردی مهم نیست تو بگو نام ائمه و نام های اسلامی در کجای مجموعه های شما می گنجد ؟ چرا کاراکترهای منفی شما اغلب نام اسلامی دارند و کوروش و داریوش و پویا و پیمان شده اند الگوی ایرانی اسلامی ما . بگذریم که در سال 89 آمار نام های انتخاب شده برای نوزادان دختر بعد از فاطمه و زهرا «سلام الله علیها» نام "ستایش" بوده است !

شما بگو چرا بازیگران تان این قدر دوست دارند سر خدا داد بکشند و همه چیز را گردن خدا بیاندازند . چرا همیشه "حمید و حاجی و طاها و طاهر" بد هستند و "افسانه و سارا و ستایش و شیدا" مظلوم و بیچاره ؟ نکند شما هم شاخه ای از مکتب ایرانی جریان انحرافی هستید ؟!

ضرغامی جان ، تو که ثابت کرده ای با "آی فیلم" و "نمایش" می توانی به جنگ "فارسی وان" و "من و تو" بروی چه خوب است اگرشبکه ای به نام "ولایت فقیه" راه بیاندازی و با شبکه های التقاطی چون "کلمه و پی دی اف و ..." بجنگی و با این کار اسلام ناب مهدوی را تبلیغ کنی و قبل از آنکه جریان انحرافی دست ولی فقیه را از همه جا قطع کند تو دست پیش می گرفتی و دست همه شان را قطع می کردی . ملت های مظلوم قیام کرده ی منطقه تشنه ی معارف نابی هستند که این روزها عَلَمش بر دوش سید علی خامنه ای عزیز و مظلوم ماست . و با این کار هم کم کاری دولت مردمی! اصولگرا! مکتبی! فرهنگی! واسلامی! آقا محمود را در مسئله ی بیداری اسلامی جبران می کردی ، و هم این ملت های بیچاره ی مصر و تونس مجبور نمی شدند که به الگوی خودشان یعنی ایران از دریچه ی  فیلم های دست چندم I-FILM شما نگاه کنند . اصلاً می شنوی چی می گم ؟!

البته ما از تو تشکر هم می کنیم که حرمت محرم و صفر را نگه می دارید و 3 ، 4 روز از این دو ماه عزا ، مداحی محمود کریمی و طاهری و میرداماد را برای ما پخش می کنید اما حواسمان هست که زیارت عاشورا را از رسانه تان حذف کرده اید ها . حتماً این را هم برای حفظ وحدت جامعه ی اسلامی انجام می دهید . در این باب باید بگویم که شما کاسه ی داغ تر از آش شده ای و می خواهی از خود خدا هم در حفظ وحدت جلوتر بزنی . العیاذبالله . خدا در این زیارت وقتی به اسم خلفای نا به حق راشدین می رسد از لفظ اولی و دومی و سومی نام می برد شما بی زحمت راحت باش و این قدر خون به دل شیعیان نکن که فعلاً در این مملکت آنها حداکثرند !

ضرغامی جان این جمله ی سید مرتضی را یادت هست که می گفت : در این مملکت همه آزادند الا حزب اللهی ها ؟!