اینجا لجمن است

نقش مهدی هاشمی در اغتشاشات انگلیس !

چه زود گذشت فتنه ی سال هشتاد و اشک و درست است که فتنه های بزرگتر دیگری در راهند اما ما خاطره ی آن اولین فتنه را یادمان هست که خبرنگار بی بی سی چطور مثل رفیق شِرِک! بالا و پایین می پرید و سوت و کف می زد به اراذل و اوباشی که خودشان سازمان دهی شان کرده بودند و خودشان مسلح راهی خیابان های تهران کرده بودندشان .

خاطرات تلخ و شیرین آن روزگاران به هر حال گذشت و امروز حکومت اسلامی ما به امامت سیدعلی که فرزند خلف امام علی است در غیاب حضرت خورشید ماه بنی انقلاب ما شده و نورافشانی می کند بر این سیاره رنجی که آسمانش و زمین اش از دست اجانب و بیگانگان تیره و تار شده است و به همراه ستاره هایش راه نجات رابه ما نشان می دهد .

این سید علی که گفتم را ایرادی نگیرید که از عشق مفرط ما به ایشان است ولاغیر ... .

انگلیس که در دوران فتنه 88 به فتنه گران دم تکان می داد امروز خودش به چنان آشوب و چالشی دچار شده است که مردم مظلوم و بی دفاعی را که برای احقاق حق شان قیام کرده اند اراذل و اوباش می خواند . اصلا مگر شما حکومت تان اسلامی است که اراذل بخواهند ساقط اش کنند . حکومت اسلامی دشمن بی دین و لائیک و غیر اسلامی دارد . حکومت سراسر کفر شما را که همین اراذل و اوباش دوست اند و دشمنانش حتما باید از اهالی دانشگاه و حوزه و انقلاب های اسلامی و مستضعفین جامعه باشند .

وعده ی خدا درباره ی انگلیس هم اجرا شده و خدا ظالمین را به ظالمین مشغول کرده و آه شهیدان حسین غلام کبیری و دیگر شهدای بسیج و نیروی انتظامی و خون پاک شان گریبان انگلیس را گرفته تا بداند خدایی هست و نباید در زمین بیش از این ها فساد کرد .

اما در این میان باید ببینیم آقا زاده ی فراری که از فرارش به انگلیس سالی می گذرد چگونه است . ما می ترسیم اگر انقلابی در انگلیس رخ داد پدرش و خانواده اش در ایران ادعا کنند که هدف از سفر مهدی صدور انقلاب اسلامی بوده است نه فرار و کسب مدرک دکتری از واحد لندن دانشگاه آزاد !

این واحد لندن دانشگاه آزاد را چه کسی تأسیس کرده و اداره می کند نمی دانم اما خوب می دانم خروجی این دانشگاه هرچه باشد مومن مسلمان انقلابی دو آتیشه ی سینه زن اباعبدالله نیست که از کوزه همان برون طراود که در اوست . مگر ندیدیم عاشورای 88 و سوختن خیمه ی حسین را که به دست مزدوران خارج نشین انجام شد . به دست همان ها که شاید خیلی هاشان مدارک شان از کانادا بوده نه از دیار کاشان و در لندن درس خوانده بودند نه در حجره های قم و مشهد .

این ها را همه نوشتم تا پایانی باشد بر فتنه ی 88 و آغازی باشد بر قیام مردمی مستضعفین عالم علیه مستکبرین انشاءالله . هرچند این حرکات برای آن انقلاب جهانی کمی کوچک است اما به نظر شما آیا صبح نزدیک نیست ؟؟؟