X
تبلیغات
زولا

اینجا لجمن است

هنوز هم بین بسیجی ها دعواست

" هیچ چیز تغییر نکرده است " جمله ی زیبایی بود که از زبان امام خمینی صادر شد . امسال هم پس از 21 سال که از جنگ می گذرد ، ما می گوییم : هیچ چیز تغییر نکرده است . ما بچه های بدر و خیبر و عاشوراییم و دشمن ما یزید و معاویه است .

لطفاً کسی خواب امام را نبیند امام زنده خامنه ای است . اگر نگذارید این حرف را فریاد بزنیم با خونمان خواهیم نوشت و ثابت خواهیم کرد که خامنه ای خمینی دیگر است ، امام ما خمینی زنده است .

فرزندان دیروز خمینی که حاضر شدند جانشان را تقدیم امامشان کنند خیالشان راحت نسل همان عاشورایی ها الآن هم حاضر است جانش را فدای امام خود کند .

امام ما خامنه ای است و برای اثبات این موضوع نیازی به حمایت دولت و مجلس و مجمع و شبکه سوم سیما نداریم . این روزها بین بسیجیان امام خامنه ای دعواست . دعوای ما سرِ پست و ریاست نیست . ما دعوایمان بین خودمان است و به بازیگران سیاسی و سیاست بازان بازیچه کاری نداریم اینجا هنوز دعوا سرِ سربند یازهراست . دشمن انقلاب بداند . منافقان داخلی و خارجی بدانند . شما دعوای خودتان را بکنید ما هم دعوایمان خودمان را .

امروز دشمن هم که می خواهد دشمنی کند از نام شهدا مایه می گذارد . گاهی دست به شهید سازی می زند و گاهی از زبان خانواده های شهدا نامه نگاری می کند . این یعنی اینکه سربندهای یازهرا همه جا پیروزند .

من به ریشه خانوادگی همسران محترم شهدا کاری ندارم ، اما مطمئنم عایشه عاقبت به خیر نشد . او شاید بتواند چند صباحی چهره ی واقعی خود را در زمان رسول پنهان دارد ، اما با فتنه جمل چه کند . چه کند شتر وقتی قرار است عایشه به یاری او فتنه ای ایجاد کند !

چه بد است نام همت و باکری را با خود به یدک بکشی ، اما یکبار هم به وصیتنامه اش مراجعه نکنی و نفهمی که شهدا هیچگاه دروغ نمی گویند . اینکه می گوید : بعد از جنگ سه گروه می شوید منظورش گروه یک ، دو و سه که نیست . منظورش این است یک گروه از گذشته خود پشیمان می شوند ، عده ای در مادیات غرق می شوند و عده ای سالم و وفادار می مانند و البته از غصه دق می کنند . حالا تو اگر از غصه دق نمی کنی به من چه ؟

خدا را شکر حتی اینترنت هم پر است از وصیتنامه این بزرگواران ، تا هر بی خبری نخواهد تصویر دروغین و مثالی از سرداران شهید به ما معرفی کند . که اگر خامنه ای هم نبود عده ای با امام نیز همین کار را می کردند . و ما امام را همانقدر می شناختیم که کریستف کلمب را !

این روزها فتوشاپ حسابی پیشرفت کرده و من برای اینکه ثابت کنم در خط شهدایم می توانم عکس خودم را در دهه ی 60 با عکس حاج همت در یک قاب قرار دهم . عکس داشتن با همت که هنر نیست ، هنر عکسِ همت عمل نکردن است . که بعضی ها همت را ذیده اند ، اما هنوز هم دارند عکسِ همت عمل می کنند !

من نام خانوادگی ام همت نیست اما بسیجیانی را می شناسم که اندازه ی همت ، همت دارند در دفاع از آرمان های همت . و اجازه نمی دهند افرادی سیره ی عملی او و وصیتنامه اش را تحریف کند . قرآن که تحریف نمی شود . قرآن که خوانده ای . قرآن می گوید همت نمرده ، زنده است ولی شما نمی فهمید !  مگر ندیدید 9 دی را که باکری و همت شعار می دادند : لعن علی عدوک یا حسین ... جا خالی و جاخالی و جاخالی . ضمیر مرجع خودش را پیدا می کند ، نخواستم نوشته هایم نجس شوند !