اینجا لجمن است

قدیانی یا منافق است یا دروغگو !

آقای قدیانی ، من دلیل دارم که تو یا منافقی یا دروغگو : 


1- کی گفته شما فرزند شهیدی ؟ اگه پدر شما شهیده پس چرا هیچ خیابون یا بزرگراهی به نام بابای شما نیست ؟ دوست داری ما را سرکار بگذاری ، بگذار . اما چرا پای شهدا را وسط می کشی . من نمی گم بابای شما از دنیا نرفته ، رفته اما یا روز عاشورا رفته بوده ساندویچ بخوره یا در حال آتیش زدن سطل آشغال های خیابون بوده که دستش می سوزه و شما برای اینکه آبروی خانوادگی تان را حفظ کنید رفتید از بنیاد شهید یک کارتی گرفتید و خودتون را به جای خانواده شهدا جا زدید . من غیر از شما چند نفر دیگه را هم می شناسم که این طوری خانواده شهید شدن اما فرقشون با شما اینه که اونها دارن اسم یک خیابون را  به نام مرده های خودشون تغییر می دن ، اما شما نمی تونی . پس معلوم می شه که بابای جنابعالی شهید نشده .

2- از همین آمار سایتت می شه فهمید که دروغگو هستی . یه بار ساعت 10 دقیقه بامداد آمار سایتت 45 نفر بود و همون روز ساعت 3 بعدازظهر بازدیدکننده های اون روزت 7480 نفر . هر بی سوادی می دونه که نمی شه در کمتر از 15 ساعت 7435 نفر از یه وبلاگ شخصی دیدن کنند . من خودم وارد یه وبلاگی شدم که آمار بازدید کننده هاش 23 نفر بود اما بالای وبلاگش نوشته بود : ما بیشماریم . دیدی دروغ می گی . اونها که بیشمارن در روز 23 نفر بازدید کننده دارن بعد شما بیش از 7000 نفر . نمی شه که .

3- تو یه منافقی ! همه می گن تو آوینی دوم هستی . یا همه دارن دروغ می گن یا تو واقعاً آدم منافقی هستی . اگه تو آوینی دوم هستی ، پس چرا همه اش این حرف را انکار می کنی و قبول نداری . اگه آوینی دوم نیستی ، پس چرا اینقدر نوشته هات شبیه آوینیه . این خودش بزرگترین دلیل نفاق شماست .

4- تو همیشه می گی من سرباز حضرت ماهم . کدوم آدم عاقلی قبول می کنه که یه سرباز اینهمه طرفدار داشته باشه و وبلاگش روزی 7000 نفر بازدید کننده . تو یا منافقی یا دروغگو . تو روزی 7000 نفر بازدیدکننده داری که همه شون می گن ما سرباز حضرت ماهیم . با این وجود تو نمی تونی سرباز باشی . تو حتما سرهنگی ، تیمساری ، چیزی هستی که نمی خوای به ما بگی و باز هم مثل همیشه دروغ می گی و می گی که من سربازم .

5- آقای قدیانی تو اصلا شبیه شهدا نیستی . بی خود خودت را به شهدا وصله نکن . کدوم شهید تا حالا اینهمه کار سیاسی کرده . یا کدوم شهید وبلاگ داشته . شهدا همه اش زیارت عاشورا و یاسین می خوندن یه ذره به زندگی نامه شون سر بزن ، بعد هی بگو ما داریم راه شهدا را می ریم .

6- تو همیشه خودت را یه فرد انقلابی معرفی می کنی درحالی که همیشه انقلابیون را اذیت می کنی . خدا را خوش می آید . همین کروبی که تو همیشه ازش بد می گی از امام خمینی نامه داره . تازه رئیس بنیاد شهید هم بوده . 4 سال هم رئیس مجلس بوده . اصلاً کی گفته با مدرک دیپلم ردی نمی شه مرجع تقلید شد .  حالا تو هی بهش گیربده که سحری چی خورده . به نیت بی بی سی روزه گرفته . می خواد نماز عید فطر بخونه . این حرف ها به تو نیومده . برو خودت رو درست کن . اصلاً هم انقلابی نیستی . اگه یه کم انقلابی بودی این همه به این بقیت الانقلاب ما گیر نمی دادی !

7- از نظر من تو یه منافقی . این همه از احمدی نژاد حمایت می کنی اما یه بار نشده از محمد خاتمی حمایت کنی . بالاخره اون هم یه روز رئیس جمهور بوده . تو اصلاً از سیاست خارجه چی می فهمی که هی گیر می دی که خاتمی با فلان زنک در فلان جا دست داده و هزار تا کار دیگه کرده . مصلحت جامعه را رئیس جمهور بهتر تشخیص می ده یا شما . پس چرا به احمدی نژاد گیر نمی دی اون هم در هر سفر استانی که رفته با اینهمه خانواده شهدا دیدار کرده و خونشون رفته و دست باباهاشون را هزار بار بوسیده . اینهمه منافق بازی در نیار .

8- آقای منافق کجای قرآن گفتن عکس گرفتن حرامه . اتفاقاً دل شکستن حرامه . تو چند بار دل آقا رحیم مشایی (مدظله العالی)را شکستی . مگه چی می شد یه بار می رفتی توی دفتر ریاست جمهوری و با این بدبخت هم عکس می گرفتی . اصلاً این تندروی های شما باعث شده آقا رحیم جون بره با امثال هدیه تهرانی ها عکس بگیره . 

حرف برا گفتن زیاده اما همین چند تا دلیل بسه تا همه چهره ی واقعی تو را بشناسن و بدونن با کی طرفن . بدونن دارن از کی طرفداری می کنن . امثال تو در هیچ کجای قلب سنگی ما جا ندارن . همون بهتر که آمار وبلاگت را دست کاری کنی و بگی من سربازم و شبیه آوینی بنویسی و به کروبی گیر بدی و از احمدی نژاد حمایت کنی و آقا مشاء را بکوبی و بگی من فرزند شهیدم !