X
تبلیغات
زولا

اینجا لجمن است

بر مصر فرود می آییم .

السلام علیک یا اباعبدالله که عاشورای تو محرم است و عاشورای شیعیانت شعبان . شعبان الذی حففته منک بالرحمه و الرضوان . اما این روزها و دقیقاً در نیمه این ماه رحمت که به نام سیدالمرسلین محمد صلی الله علیه و آله وسلم مزین شده است ، یزیدیان قرن حاضر با حمله به منزل شیخ حسن الشحاته  ، از رهبران شیعیان مصر ، به طرز فجیعی ایشان و یارانش را به شهادت می رسانند .

این درد را کجا باید برد و با این یزیدیان چه باید کرد . عده ی ما اندک است اما دلمان هنوز به دستان فرزند حسینی خوش است که ذوالفقار به همراه دارد .

آنجا که بنی اسرائیل از موسی شکایت کردند که ما دیگر تحمل غذای آسمانی را نداریم ! و از خدای موسی پیاز وعدس خواستند تاخودشان آشپزی کنند (سوره بقره) دستور داده شد که : إهبطوا مصراً فإنَّ لکم ما سئَلتُم ...

آن روز بنی اسرائیل بر مصر فرود آمدند تا آنچه درخواست می کردند به دست آورند و یک روزی هم ما بر سر این قوم تکفیری لامذهب فرود خواهیم آمد تا پرچمداری اسلام آمریکایی را از آنها بگیریم و پرچم اسلام ناب را آنجا برافراشته سازیم . 

قبلاً هم گفته ام امروز هم می گویم که مطمئناً جنگ نهایی ما نه با آمریکا و  اسرائیل است که آنها خودشان دخل خودشان را خواهند آورد و جنگ نهایی و سرنوشت ساز ما با وهابیت خونخوار و سلفی های بی دین خواهد بود .