X
تبلیغات
زولا

اینجا لجمن است

حقیقتی در فضای مجازی

ما در فضای مجازی بین خودمان عهد بسته ایم که به امام خامنه ای کمتر از حضرت ماه نگوییم و این درحالی است که همه ی مسلمانان جهان وقتی به نام ایشان می رسند لفظی کمتر از امام خامنه ای را بکار نمی برند برخلاف رسانه ی ملی ما که لفظی بالاتر از مقام معظم رهبری بلد نیست بکار ببرد !

همه ی دنیا بعد از امام خمینی رضوان الله تعالی علیه می دانند که رهبر عزیز انقلاب اسلامی ما امام خامنه ای است . این را هم BBC می داند و هم العربیه . اما در این میان BBCو هم دستانش چون از لفظ امام می هراسند به هیچ وجه این کلمه را بکار نمی برند . آنها خوب می دانند که اگر لفظ امام باب شود ، انتهای همان حرکتی می شود که قرار است به امام مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف ختم گردد انشاءالله . اما مگر می توان با فوت کردن نور خدا را خاموش کرد ؟!

رهبر ما هیچ خط و نشانی به هیچ فرد سالم و صالح و عاقلی نکشیده است این را BBC خوب می داند و آن مستندی را هم که می سازد و قصد تخریب چهره ی امام خامنه ای را می کند و بعد معلوم می شود که همه اش خالی بندی بیش نبوده ، نیز در همان راستای امام هراسی است که این شبکه و به صورت کلی استکبار جهانی از این لفظ دارند .

به لطف خدا در روزهای آینده یاران حقیقی امام خامنه ای در فضای مجازی با ایشان دیداری خواهند داشت و به همه ی دنیا نشان خواهیم داد که آنقدرها هم که فکر می کنند ما مجازی نیستیم . درحقیقت ما ، مجازی هستیم از آن حقیقت ناب اسلام که پرچمش امروز به دوش امام خامنه ای است در جهان .

اما در این میان نمی دانم رسانه ی ملی ما چه اصراری دارد که نام امام خامنه ای را سانسور نماید . دوستان خوب می دانند که اگر بر روی حرف های حق خودمان تکیه نکنیم و در دنیا فریادش نزنیم دیگران سخن باطلشان را به خوردمان می دهند . در این باب فعلا به همین نکته اشاره می کنم و می گذرم .

اما هفته دفاع مقدس است و ما اگر حرفی از یاران واقعی امام که جانشان را برای انقلاب داده اند نبریم کمال بی ادبی است . در همین باب که سخن گفتیم رجوع کنید به وصیت نامه شهدای عزیزمان و تأملی در لفظ امام و رهبر در این وصیت نامه ها داشته باشید . بیشتر شهدای ما به جای لفظ رهبر ، از لفظ امام استفاده کرده اند . آنها تأکید کرده اند : پیرو امام باشید . راه امام را ادامه دهید . گوش به فرمان امام باشید . به ندای امام لبیک بگویید و نهایتاً امام را تنها نگذارید .

دیروز پیامکی از یکی از دوستان اصفهان به دستم رسید که کوتاهترین وصیت نامه ای که در طول دفاع مقدس نوشته شده است را برایم ارسال کرده بود . وصیت نامه شهید احمد رضا احدی که رتبه یک کنکور تجربی سال 64 را هم کسب کرده بود ، در وصیت نامه اش فقط همین یک جمله را می نویسد :


بسم الله الرحمن الرحیم
فقط :

« نگذارید حرف امام به زمین بماند همین »

حدود یک ماه روزه قرض دارم تا برایم بگیرید و برایم از همگی حلالیت بخواهید
والسلام
کوچکترین سرباز امام زمان(عج)
احمدرضا احدی