اینجا لجمن است

تلویزیون ما چادر ندارد

این روزها به هر سایتی که سرک می کشی بعید است خبری در رابطه با جشنواره های مختلف فیلم در خارج از کشور نداشته باشند و همگی آنها یکی از بازیگران زن ایرانی ، که این روزها دیگر لیاقت حضور در رسانه های داخلی را ندارد ، را سوژه کرده و به بهانه ی حضورش در آن جشنواره ها به راحتی عکس های مبتذل این خانم بی عفت را نشان می دهند .

در این دوران وا نفسا که هجمه ها و تبلیغات رسانه های خارجی اذهان جوانان و نوجوانان پاک و معصوم کشورمان را آزار می دهد ما نباید به هر بهانه ای این تصاویر را در رسانه های داخلی خودمان به تصویر بکشیم .

یک نکته در این باب فقط بگویم که گور بابای هر کسی که می خواهد از ایران برود . اولا بیایید خودمان را و چشمان خودمان را پاک نگهداریم ثانیا از رسانه ی ملی خودمان غافل نباشیم که این روزها در میان غفلت عمومی خودمان خواسته یا ناخواسته در حال ترویج انواع مکاتب غربی از جمله فمنیست است . بیایید به فکر حجاب بازیگران زن رسانه ی ملی خودمان باشیم که شما یک بازیگر با حجاب را در خارج از صفحه ی تلویزیون به سختی می توانی بیابی .

ما در خانه های خودمان که ادعای اسلامی گری داریم ، پای فیلم هایی می نشینیم که الگوهای محجبه ی فیلمهایمان هم در خارج از فیلم ها بد حجاب اند و این بد که گفتم را شما خیلی بد بخوانید . دلم به حال خودم و چشم آلوده ام می سوزد که کم کم به بد حجابی عادت می کند و روز به روز از معنویت و روح اسلامی گری دور می شود . از بس پای این تلویزیون بی حجاب نشسته ام قساوت قلب تمام وجودم را فرا گرفته است و خیلی راحت با خودم می گویم ، همه چی آرومه من چقدر خوشحالم ... . کدام فیلم یا برنامه ی تلویزیونی را ببینم که مروج حجاب برتر باشد و در آن از روسری های رنگارنگ بازیگران و مجریان خبری نباشد ؟؟؟