X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

اینجا لجمن است

پرسش

به بهانه روز قدس :
عده ای می گویند : یهودیان ، سرزمین های فلسطین را با پول خریده اند ، پس دیگر اشغالگر نیستند بلکه این فلسطینی ها هستند که به آنها ظلم می کنند . پاسخ شما چیست ؟


جواب :

حتی اگر این مطلب درست باشد که اشغالگران ، سرزمین فلسطینی ها را با پول خریده اند (که باتوجه به کامنت های خودتان چنین هم نیست) حق حاکمیت بر آن سرزمین را که نخریده اند . پس نمی توانند آنجا حاکمیت مستقل تشکیل دهند لذا حکومت اشغالگران قدس  بر مردم فلسطین عزیز ، نه شرعی است نه قانونی و باید هر چه سریعتر آنجا را ترک کنند .

این مطلب را تا سال های قبل فقط ما در خیابان هایمان فریاد می زدیم اما امروز به لطف خدا ، در روز قدسی که به معنای واقعی کلمه جهانی شد ، مردم مظلوم کشورهای زیادی از جمله مصر ، تونس ، لیبی ، یمن ، کویت ، عربستان ، آلمان ، ایتالیا و ...  نیز فریاد زدند . با این تحولات جهان و منطقه ، تازه به این نتیجه می رسیم که امام خمینی عزیز و بزرگوار ما با چه دور اندیشی بالایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان روز جهانی قدس نام نهادند و چه جنگ نرم عظیمی را از 30 سال پیش علیه رژیم جعلی و اشغالگر قدس که دستش به خون کودکان و زنان غیرنظامی آلوده است شروع کرده است . به امید آزادی کامل سرزمین فلسطین و قبله ی اول مسلمین از چنگال صهیونیست جهانی !