X
تبلیغات
زولا

اینجا لجمن است

علیکم بالسکوت

فاطمیه است . سالروز آعاز سکوت مولا علی. مولای ما گفته سکوت کنید . علی در برابر دشمن که سکوت نکرد . دشمن که همیشه با برق ذوالفقار مولا روبرو می شد . و الا علی اهل سکوت نبود مگر در برابر دوست نادان !!!

 مولای ما هم در فتنه ی دوسال گذشته برندگی حرف ها و دعوت هایش کم از ذوالفقار علی نداشت . اما امروز این مقتدر مظلوم عالم همه ی ما را دعوت به سکوت می کند . دعوای داخلی ما ربطی به مستکبرین و جهانخواران غربی ندارد . ملت ما داغ ترین و انقلابی ترین مردم عالم اند در برابر دشمنان . آنقدر انقلابی هستیم که الگو شده ایم برای تونس و مصر و لیبی و بحرین و ... .  ولی با این حال ما با بصیرت ترین ، عاقل ترین و ساکت ترین ملت ها هستیم وقتی امام مان می فرماید : ... سعى کنند به این آشفتگى کمک نکنند . (3/2/90 – در دیدار با مردم فارس) .

ما را به سکوت فراخوانده امام مان در ایام فاطمیه ای که ما خوب می دانیم امیرالمومنین ما در همین روزها ایام سکوت 25 ساله اش را آغاز کرده . ما هم به تبع از امام و مقتدای خودمان و به امر رهبرمان که مقتدرترین و مظلوم ترین نایب امام زمان هست سکوت مان را آغاز می کنیم اما هرگز اجازه نخواهیم داد این سکوت 25 ساله شود . و در همین روزها رسوا خواهیم کرد مسئله سازان و انحراف کنندگان خط امام و رهبری را .

نکته ی آخر اینکه دوران سکوت علی علیه السلام دوران سکون نبوده است . و این متن ما از این باب بود . ما اراده کرده ایم به همین زودی ها رهبرمان را از این مظلومیت خارج سازیم به هر قیمتی که هست ! دشمنان بترسند و دوستان عبرت بگیرند از جمله "به همین زودی ها" که گفتم ... .