X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

اینجا لجمن است

آقای هاشمی خواب به خیر !

به این خبر توجه کنید :

در مراسم تجدید میثاق خبرگان رهبری با امام خمینی عنوان شد؛

هاشمی رفسنجانی:امام فرمودند من بیشتر از زمان حیاتم به شما کمک می کنم

اولین سایتی که این خبر را پوشش داد سایت آقای یادگار امام ! بود به نشانی جماران . البته بنده هنوز قصد ندارم درباره ی این سایت صحبت کنم که حرف برای گفتن زیاد است . برای اینکه ذهن محترم خواننده لجمن بیشتر مشغول نشود به شما قول می دهم که در یک پست جداگانه ای آمار عجیب و غریبی را از مطالب این سایت ارائه دهم .

فعلاً بگذریم .

سایت یادگار امام ! این خبر را با شدت زیادی پوشش داد به طوریکه خواننده خیال می کند آقای هاشمی فقط برای بیان این خاطره به مرقد امام تشریف فرما شده اند ! 

جالب تر آنکه ایشان در ابتدای خاطره ی خواب آلودشان می گوید : "بعضی از موارد این خواب ها یادم رفته و برخی یادم مانده است . " اما وقتی متن را می خوانی تو گویی آقای هاشمی در خواب ، خواب نمی دیده و فقط داشته خواب خود را یادداشت برداری می کرده . 

اینکه ایشان خواب می بیند و خواب خود را در محضر حضرت روح الله بیان می دارد چیز عجیب و مهمی نیست . این هم عجیب نیست که هاشمی خودش خواب خودش را تعبیر می کند و می گوید : "اینها نشان می دهد امام شرایط فعلی ما و فضای اطراف را بیشتر از ما درک می کنند و این مقدار حضورشان برای من تازگی دارد. این مساله در مجموع امید بخش است." . این هم عجیب نیست که سایت آقای یادگار امام ! نیز به همین موضوع تأکید می کند و دوباره همان جمله را با تأکید خبری بیشتری پوشش می دهد . این مهم است که آقای هاشمی بدانند که خواب حجت شرعی ندارد . امام در زمان حیاتشان بهترین توصیه ها و وصیت ها را برای پایدار ماندن انقلاب اسلامی داشته اند . نیازی نیست که دوباره در خواب به ما تأکید کنند . مهم عمل کردن به آن فرمایشات است که البته آقای هاشمی با آن نامه سرگشاده ثابت کردند اولین شاگرد امام هستند که حرف های امام را فراموش کرده اند . 

آقای هاشمی ! بهتر است به جای خواب دیدن و تعبیر آن ،کمی به فکر سخنان رهبر و امام حی و حاضرمان توجه کنیم و کمی هم مانند مردم عوام جامعه که صحبت های ایشان را با جان و دل می پذیرند و به آن عمل می کنند ، در عمل به آنها بکوشیم . نه اینکه به فکر جام زهر دیگری باشیم !!! 


 بعد التحریر (5-7-89): 

از همه ی ستاره های عزیز بابت نظر دهی برای این مطلب تشکر می کنم و دوباره به شما قول می دم که هر چه سریعتر مطلب جماران را آماده کنم و بذارم در لجمن . اما در این زمینه تحقیقات من داره به جاهای باریک کشیده می شه به همین خاطر از همه ی دوستان تقاضا دارم یه سر به جماران بزنند و اگه انحرافاتی را مشاهده می کنند به صورت تیتر وار برای لجمن بفرستند تا بعد از تحقیق انشاء الله درباره ی اون موضوع هم کار بشه . قصد دارم این مطلب "جماران" را با هم بنویسیم .