اینجا لجمن است

قرآنی که نسوخت

مطلب اول :

جمعی از دانشجویان در اعتراض به هتک حرمت قرآن کریم، پایگاه اینترنتی جمع آوری امضاء با آدرس http://www.condemnworld.com راه‌اندازی کردند.
به گزارش فارس این سایت اینترنتی با همت و تلاش تعدادی از جوانان و دانشجویان در چهار زبان به گردآوری امضاء الکترونیکی در اعتراض به توهین به قرآن کریم در آمریکا پرداخته است.

حتما سر بزنید و آن را تأیید کنید . خدا خیرتان دهد .

مطلب دوم :

امروز ساعت حدود 10 صبح یکی از ماشین های اداره ی ما ، که البته پیکان بود ، بر اثر انفجار موتور دچار آتش سوزی شد . جلوبندی ماشین سوخت و از داخل آن نیز قسمت داشبورد ماشین آتش گرفت .

وسایلی که جلوی داشبورد بودن همه سوختند اما عجیب تر از همه این بود که تنها یک چیز از آن آتش سوزی جان سالم به در برد ، و آن قرآن عزیز پیامبر مهر و محبت ، محمد صلی الله علیه و آله و سلم بود که با وجود سوختن جلد قرآن و حاشیه آن ، هیچ آسیبی به متن قرآن وارد نشد و سالم سالم ماند تا آتش سوزی مهار شد .

این پیام خداست برای ما که نگران نباشیم . این خوک خوران سگ صفت هر غلطی که می خواهند بکنند ، نوبت ما هم می رسد . اون روز خواهند دید که این ملت مسلمان و غیور انتقام تمام پیامبران بنی اسرائیل ، انتقام امامان خود ، شهدای تاریخ  و قرآن را از این ها خواهد گرفت . منتظر آن روز باشید که ما هم منتظریم .


..:: مستندات این قرآنی که نسوخت در لجمن محفوظ است . حتی خود قرآن ::..