X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

اینجا لجمن است

بنویسید بلاگفا ، بخوانید دیکتاتور

امروز که خواستم به وبلاگ قبلی ، و البته شخصی (www.atm1.blogfa.com)، خودم سری بزنم با کمال تعجب متوجه انسداد این وبلاگ از سوی بلاگفا شدم .


واقعیت این است که بنده منتظر این روز هم بودم اما نه الآن و به اینصورت . به همین خاطر هم بود که پیش دستی کردم و قبل از اینکه از بلاگفا اخراج بشم چند ماه قبل خودم با پای خودم آنجا را ترک کردم .


تعجب من از این است که بنده هیچ مطلب مغایر با قانون اساسی و شرع مقدس اسلام در وبلاگم قرار نمی دادم که آقای بلاگفا مجبور بشود به خاطر ما به درد سر بیفتد .


اما این مهم نیست ، مهم این است که آقای شیرازی (این دیکتاتور فضای مجازی) با عوامل فتنه ی سبز لجنی همراه و همگام شده و از سال پیش اقدام به مسدود نمودن برخی وبلاگ های ارزشی نموده است . شما مثالش را در وبلاگ قطعه ی 26 ، مبارز کلیپ ، راه جنون ، دوئل ، اصلاح طلب و ... جستجو کنید .


بنده به هیچ وجه به گرد پای قطعه ی 26 و بچه های مخلص دیگر نمی رسم ، و مقصودم از این چند سطر نشان دادن ضعف و استیصال واقعی فتنه گران و عمال دیگرشان مانند بلاگفا در برابر بچه های حزب اللهی و عاشق ولایت است که توانسته اند چنین منسجم و با توکل برخدا در فضای سایبر بجنگند تا به عنوان شهید فضای مجازی لقب بگیرند .


بلاگفا به شدت خود را بی طرف معرفی می کند اما قابل توجه آقای شیرازی :

برخی از وبلاگ های تحت نظارت شما همه ی مطالب سایت های جرس ، بالاترین و کلمه را به صورت روزانه در وبلاگشان منعکس می کنند و عملاً فیلترینگ این سایت ها را خنثی می کنند . و خیلی از وبلاگ هایی که پسوند بلاگفا دارند به سایتک های مستهجن و مخرب تبدیل شده اند ! می دانم که می دانی .


اما دو اشکال حقوقی به این اعمال منافقانه ی بلاگفا وارد است که امیدوارم به گوش آقای دیکتاتور برسد :

1- بلاگفا در بند اول مقررات استفاده از سایتش می نویسد : مدیریت سایت BLOGFA.COM ضمن دفاع از آزادی بیان و قلم از کاربران خود می خواهد تا شرایط و قوانین کشور ایران و کانادا را نیز در نظر داشته باشند تا از این جهت برای وب سایت و یا وبلاگ نویسنده مشکلی بوجود نیاید.

لجمن : آقای بلاگفا دلیل مسدود شدن وبلاگ من  یکی از گزینه های زیر می تواند باشد :

الف ) رعایت نکردن قوانین کشور ایران ( که اگر رعایت نمی کردم در همان روزهای اول باید وبلاگ مرا می بستید )

ب ) رعایت نکردن قوانین کشور کانادا ! ( که خب به ما ربطی ندارد )

ج ) آزادی بیان برای ما قائل نبودن ( که نباید شعارش را بدهی )

د ) بلاگفا یک دیکتاتور سبز است !


2-بند چهارم همان قوانین می نویسد : وبلاگهایی که اقدام به انشار تصاویر یا مطالب مستهجن  کنند و  یا به مقامات ایران ، ادیان و اقوام و نژادها توهین کنند  مسدود خواهند شد.

لجمن : برای این مورد هم چند گزینه مطرح است :

الف ) من عکس لخت شیخ بی سواد را در وبلاگ گذاشته باشم (قسم می خورم این کار را نکردم )

ب ) شعر یا متن مستهجن در وبلاگم کار کرده باشم ( این شعر کجایش مستهجن است : ای آب ندیده آبی شده ها / بی جبهه وجنگ انقلابی شده ها / مدیون لب خنده ی جانبازید / ای برسرسفره آفتابی شده ها !

ج ) به مقام شامخ سران فتنه توهین کرده باشم ( ممد تمدن و شیخ بی سواد که مقامات ایران نیستند . در ضمن شما چرا ناراحت می شوید ؟ )

د) بلاگفا یک دیکتاتور سبز است !


لجمن : در این قسمت لازم می دانم متن خداحافظی خود از بلاگفا را که چند ماه پیش به عنوان آخرین پست در atm1.blogfa کار کردم را خدمت شما ارائه بدهم . چون دیگر وبلاگ قبلی وجود ندارد و الا باید این پست را لینک می کردم .

خداحافظ آقای بلاگفا :

وقتی دو ، سه هفته پیش بلاگفا را فیلتر کردن من تازه ماجرای آقای شیرازی را برای بستن یک سری از وبلاگهای ارزشی فهمیدم ولی باورم نشد .

وقتی قطعه 26 دم از آنتی بلاگفا بودن زد من فقط مطلبش را خوندم و سر سری ازش گذشتم و هیچ اقدامی نکردم .

اون روزی را هم که راه جنون داشت خداحافظی می کرد را خوب یادمه .

این متن را هم یادم نرفته که در وبلاگ ها منتشر شد « وبلاگ مبارز کلیپ به دست بلاگفا شهید شد » !

اما باورم نمی شد که این بلاها قراره یه روز سر من هم بیاد .

آقای شیرازی از کجابراتون بگم :

از اینکه پست « مقاله ی انقلاب اسلامی جهانی » مرا ، به جرم اینکه از انقلاب اسلامی ایران شروع شده و به انقلاب امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف ختم شده بود ، آنقدر غیرقابل دسترس کردید تا من مجبور شدم آن را از روی وبلاگم بردارم .

از نظرات وبلاگم بگم که همیشه 48 ساعت بعد از تأیید بنده در وبلاگم نمایش داده می شوند ؟

حالا چرا اجازه نمی دهی سایت حسین قدیانیwww.ghadiany.com را پیوند بدهم ؟

ببخشید که این حرف را می زنم آقای شیرازی : اما بدانید بنده به عنوان یک عضو کوچک این نبرد سایبری بعد از رفتن قطعه 26 ، دوئل ، مبارز کلیپ و ...  افتخارم این بود که یه روز از اینجا بروم ، که ظاهراً الآن وقت آن رسیده است .

راستی آقای شیرازی حتماً یه جستجو در گوگل برای مطالب مخرب و مستهجن بزنید تا ببینید چند تا از آنها را با پسوند بلاگفا دات کام پیدا می کنه و خیلی هاشون مسدود نشدند ، چه برسد به فیلتر !

حتی اگر نتوانستید این وبلاگها را بازکنید می تونید کلمه «..... شکن » را جستجو کنید تا گوگل ، هزاران وبلاگ با همان پسوند بالا را برایتان لیست کند .

به عنوان آخرین جمله ببخشید که عرض می کنم و امیدوارم که حس انتقاد ناپذیری تان گل نکند :

آقای شیرازی من از این آزادی که شما مبلغ آن هستید متنفرم .