X
تبلیغات
زولا

اینجا لجمن است

جنگ لجمن و جلبک ها !

مطلب قبلی که درباره ی اسرائیل نوشته شده انگار خیلی ها را نگران کرده و البته بعضی ها را هم خوشحال .

نگاه های مختلف خوانندگان به این موضوع و رفت و آمد بیش از اندازه ی جلبک های سبز مرا واداشت تا چند تذکر به خوانندگان عزیز لجمن بدم . 

تذکر اول خطاب به دوستان خوب و وفادار به انقلاب : باید بدونیم ما در جنگ نرم با دشمن اصلی خودمون قرار داریم و در این جنگ نباید حالت تدافعی به خودمون بگیریم ، که در این جنگ دفاع یعنی شکست (به علت نابرابر بودن تجهیزات) لذا بهترین حالت ، حالت تهاجمی است که ما هم سعی کردیم در پست قبلی همین حالت را (به حق) به خودمون بگیریم .

تذکر دوم خطاب به جلبک های سبز : آقایان جلبک من باور نمی کردم شما اینقدر ترسو باشید که حتی از یک مطلب خیلی ساده که در یک وبلاگ گذاشته می شود اینقدر بترسید و برای خنثی سازی آن، این قدر خود را به زحمت بیاندازید . 

واقعیت این است که ما همان وفاداران به انقلاب و اسلام هستیم که در ایران زندگی می کنیم و فرزندان همان پدرانی هستیم که در دفاع مقدس به خاک و خون کشیده شدند و البته شما هم فرزندان پدران خود هستید که در زمان جنگ به آمریکا سفر کردید و هنوز هم برنگشتید !

نظراتی که در لجمن می گذاشتید ، و جملاتی که استفاده می کردید ، همه اش لایق خودتان و پدرتان (اوباما) بود . برای همین یکی از نظرات شما و پاسخی که در وبلاگ هایتان  دادم را برای تنویر افکار عمومی در لجمن می گذارم تا هی نگویید سانسور می کنی ! امیدوارم راضی شوید و البته عصبانی :

یکی از نظراتی که توسط tania2013.loxblog در لجمن گذاشته شده بود (عصبانیت را می توان از بکار بردن واژه ها فهمید) :

هنوز داری زر می زنی
حتما یه سر بزن به وب بخون ما از جونمون واسه موسوی می زاریم ولی شما به خاطر پول و ساندیس .
بازم که سانسور کردی واست متاسفم .
ای بچه بسیجی که تو گوشات پر ه از این چرندیات یادت باشه من و تو ایرانیم .... اما تو ایران رو فروختی به عرب
اسم عرب و........ دین اسلام دین راستی توی ایران دین فریبه
خوب باز می دونم حذف میکنی نظرمو
و هیچ وقت هم اگاه نمی شی
درود بر موسوی

و اما جوابیه لجمن (قبلا از بکاربردن کلمات چیزدار معذرت می خواهم ) :

امروز دیدم توی وبلاگم دوباره حرفهایی که لیاقت خودت و بابا اوبامات بود را به حضرت ماه زده بودی . ما از اول تاریخ بر حق بودیم و برحق خواهیم بود به جان محمد . و حالا حالا ها تحمل خس و خاشاک را هم خواهیم داشت به جان علی .

جلبک جان هرچقدر دل تنگت می خواهد زر بزن ، چون در رفتار ما اثری نخواهد گذاشت . ما در غیاب خورشید خامنه ای عزیزمان را که یک مویش را هم به آن موسوی و زنش و بابای تو (اوباما) نمی دهیم ماه خود می دانیم ، تا اعماق وجودت بسوزه . خیلی زور نزن عقب نشینی در وجود بسیجی ها نیست  .

لیاقت شما همان قدر هست که برای میر یزید ، شیخ بی سواد ، ممد تمدن ، مرد خاکستری و بابا اوباما جون بدید .

به عموی خوبت (اسرائیل) هم بگو ما تا آخرین گلبول قرمز رنگ خونمون پای خامنه ای و ایران اسلامی مون ایستادیم هر غلطی می خوای بکن .

اگه تو تازه به دوران رسیدی مهم نیست اما برو ازش بپرس که با خان دایی (صدام) مهربان شما چه کردیم . و همه عالم و آدم می دونن که : اگه بسیجی نبود ، صدام الآن بابات بود .

این را هم بهتون بگم یه بار دیگه پای سبز(لجنی) تان را به وبلاگ لجمن بذارید یه مطلب می ذارم تا یه جای دیگه تون بسوزه . این جمله را هم می گم تا هرچقدر دوست داری بسوزی و عصبانی بشی و از این عصبانی ات بمیری ..:: غلط کردید بی شمارید ::.. از طرف داداش حسین بچه بسیجی ها گفتم .

به شما که گفته بودم که من نی ساندیس ام را توی چشماتون فرو می کنم اگه باور نداری یه بار دیگه به لجمن بیا و نظر بذار و بعدش منتظر جوابیه من به عنوان یک پست مستقل باش . هرچند خیلی اهل حاشه نیستم اما شما ها مجبورم می کنید . بای بای جلبک !